דף הבית / תחומי התמחות / אכיפה משפטית
אכיפה משפטית

אין פה קיצורי דרך, במיוחד בתחום הגבייה וההוצאה לפועל.

הידע, השליטה בפרטים, הבקיאות במערכות הממוחשבות, החשיבות העצומה בשמירה על עדכונים יומיומיים בשינויים החלים בתחום - כל אלו יחד עם מאות אלפי תיקים שטיפלנו בהם, מבססים ערך מוסף אמיתי ללקוח.

 

מחלקת הגבייה וההוצאה לפועל, עוסקת בניהול מערכות גבייה ללקוחות מוסדיים גדולים במגזר הציבורי והפרטי. משרדנו מייצג עשרות רבות של רשויות מקומיות ותאגידי מים בפריסה ארצית במגזר הפרטי והעסקי: חברות תקשורת, חברות אשראי, חברות ביטוח, בנקים ובתי חולים.

המערכות מחולקות לשני חלקים מרכזיים: בחלק הראשון כל המערך המשפטי, שם יושבים עורכי דין ייעודיים המנהלים יום יום תיקים בבתי המשפט השונים תוך התמקצעות ספציפית בתחומי העיסוק של הלקוחות.

 

החלק השני הינו החלק המנהלתי,שם נבנו מערכות מתקדמות אשר תפקידן בין היתר לבצע קליטה ממוכנת של תיקים, ניהול מערכי אכיפה מתקדמים מול רשות האכיפה והגבייה, הקמת תקן פנימי של מנהלת תהליכים וביקורת, בניית יעדי ביצוע לכלל העובדים והספקים החיצוניים, והנהלת חשבונות ייעודית.

אנו נבנה עבורכם מערכת מותאמת אישית ליעדים שתקבעו, הן מבחינה כספית והן מבחינת תוצאות.

מערכת שתהיה שקופה ומדווחת בצמתים שאתם תקבעו לגבי מצבת התיקים. מערכות הגבייה שפיתח משרדנו ממוחשבות ברמה הגבוהה ביותר, מה שמאפשר להן דינמיות רבה בניהול ההליכים, האצה או האטה, השקעה כספית או גבייה במינימום הוצאות, פרו-אקטיב ופניות בדרכים מגוונות לציבור המשלמים, ברגישות ובנחישות. התחשבנות וניהול כספים ברמה הגבוהה ביותר הצולחת כל ביקורת בציונים גבוהים ומשקפת ללקוח תמונה עדכנית ואמיתית של המצב הכספי.