דף הבית / אודות / אודות המשרד

אודות המשרד

"בן יעקב שוימר דולב" הוא משרד עורכי דין מוביל המייצג עשרות גופים ולקוחות מסחריים ופרטיים, בישראל וברחבי העולם.

 

בשנת 2005 הקימו שלושת המייסדים חיים בן יעקב, עמית שוימר ומני דולב, משרד עורכי דין. הם חרטו על דגלם עיקרון על - לומר ללקוח את האמת כמות שהיא, תוך הקשבה ושיתוף מלא של הלקוח בכל שלב. כל זאת בלי להותיר אבן על אבן בחיפוש אחר פתרונות יצירתיים להשגת מטרות הלקוח ומבלי להתפשר על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

 

מאז ועד היום, הצטרפו במשך השנים למחלקות השונות של משפחת "בן יעקב שוימר דולב" עשרות עורכי דין נוספים המתמחים כל אחד בתחומו, מקיימים את משנתם של השותפים במיומנות והקפדה על הפרטים הקטנים, לצד ליווי ויחס אישי לכל לקוח ולקוח. לצידם, עשרות אנשי צוות מקצועיים ומנוסים, מנהלים ועובדים, אנשי כספים ומחשוב.

כיום, מעניק המשרד את שירותיו לעשרות רבות של לקוחות מוסדיים מובילים בתחומם בארץ, בהם עשרות רשויות מקומיות ותאגידי מים מדן ועד אילת, מרבית הבנקים הגדולים, בתי חולים, חברות אשראי, חברות תקשורת, ביטוח, עיתונים, חברות מסחריות בתחומי עיסוק מגוונים, ולצידם מאות רבות של לקוחות פרטיים בארץ ובעולם, בעלי הון.

תחומי ההתמחות העיקריים של המשרד הינם: ליטיגציה מסחרית, חברות והסכמים מסחריים, הליכי אכיפה משפטיים, מיסוי מוניציפלי, בנקאות וכינוסי נכסים, עיזבונות וירושות, מכרזים ועתירות מנהליות, ליווי השקעות בארץ ובחו"ל.

אודות המשרד