top of page
דף הבית / אודות / צוות המשרד

הצוות

פרופיל עסקי 
  

מנהל את מחלקת הליטיגציה של הפירמה, בעל ניסיון של מעל עשרים שנה בתחום. תחת ניהולו מטפלת הפירמה בתיקים במגוון תחומי המשפט האזרחי והמשפט המסחרי, בעל התמחות ספציפית בניהול מאבקי שליטה בתאגידים ושותפויות, קניין רוחני, לשון הרע, מכרזים, עיזבונות, סכסוכי ירושה, לרבות במסגרת בוררויות וגישורים. עו"ד בן יעקב משמש אף כבורר ומגשר בסכסוכים בהיקפים משמעותיים. כמו כן, מנהל עו"ד בן יעקב מתוקף תפקידיו כמנהל עיזבונות, מפרק ומנהל מיוחד, חברות מסחריות על כל המשתמע מכך. רבים מלקוחות הפירמה, נעזרים בשירותיו של עו"ד בן יעקב, לצורך ליווי עסקי שוטף של עסקיהם, בחינת עסקאות, שותפויות ותכנון אסטרטגי ויישומי של מהלכים עסקיים שונים. 

 

קורות חיים

 

יליד 1970.

נשוי + 4, שירת בצה"ל כמדריך בחוליה הארצית של חיל הרפואה, שימש במשך מספר שנים בתפקיד ניהולי ארצי בחברת "חוגלה-קימברלי" מקבוצת מפעלי נייר חדרה.

שימש כשותף מנהל במשרד עו"ד המעסיק עשרות עובדים, ממנו פרש על מנת להקים את המשרד הנוכחי.

סיים לימודי משפטים באוניברסיטת בר אילן והוסמך כעו"ד בשנת 1998.

עו״ד חיים בן יעקב

שותף מייסד

ניהול תיקים מסחריים

ותיקי ליטיגציה בהיקפים

גדולים

פרופיל עסקי 
  

עמית שוימר הינו כיום אוטוריטה ברמה הארצית בבנייה וניהול מערכות מתקדמות לגופים מוסדיים עם דגש על מיסוי מוניציפלי, תאגידי מים, בתי חולים, חברות אשראי ותקשורת. במשך קרוב לשני עשורים, צבר עמית ניסיון רב בתחום האכיפה המשפטית. במהלך השנים ביצע עו"ד שוימר עשרות הסבות מורכבות של תיקי גבייה פעילים ממשרדי עו"ד קיימים והתאמתם למערכות מתקדמות והמשך הטיפול בהם בצורה מקצועית ושקופה. חלק משמעותי בפעילותו של עמית מתרכז בתחום הרשויות המקומיות ותאגידי המים. תחת אחריותו מתנהלים אלפי תיקים מורכבים המועברים לטיפול המשרד, לרבות ניהול הליכי הרמת מסך, שרשורי חברות, נפטרים, ניהול מאבקים מול כונסי נכסים וכן כל הליכי אישורי הפשרות והמחיקות בהתאם להוראות החוק, התקנות, וחוזרי המנכ"ל הרלוונטיים.

קורות חיים

 

יליד 1974

נשוי + 3. שירת בצה"ל כלוחם בפלוגת סיור של חיל השריון.

סיים לימודי משפטים במכללת שערי משפט והוסמך כעו"ד בשנת 2003.

עו״ד עמית שוימר

שותף מייסד

ניהול תחום גבייה והוצאה לפועל

פרופיל עסקי 
  

מני דולב מנהל את המחלקה המסחרית והבינלאומית. כישוריו וקשריו בתחומים אלו מבוססים על שהייה רבת שנים במגוון ארצות ברחבי העולם ועבודה מול גורמים ממשלתיים ועסקיים כאחד. עו"ד דולב שימש במספר תפקידי ניהול במגזר הציבורי ולאחר מכן כסמנכ"ל תפעול ופיתוח עסקי בקבוצת תקשורת המעסיקה מאות עובדים, הוא רכש ניסיון רב בניהול מו"מ, בהכנת חוזים ובליווי עסקאות. במהלך עבודתו כעו"ד, צבר ניסיון רב בטיפול בחברות, בדיני מכרזים, ובטיפול בעסקאות מורכבות. מייצג בישראל שורה של אנשי עסקים וחברות מחו"ל במסגרת השקעותיהם בתחומים שונים. משמש כיו"ר וועדת הקשר עם ספרד של לשכת עורכי הדין. 

 

קורות חיים

 

יליד 1970, נשוי + 3, שירת בצה"ל כלוחם ביחידה מובחרת של חיל האוויר ובהמשך התגורר 7 שנים במספר מדינות בחו"ל במסגרת שליחות מטעם המדינה.

סיים לימודי תואר ראשון במשפטים במרכז הבינתחומי בהרצליה ולימודי תואר שני במשפטים (מסלול מסחרי) באוניברסיטת בר אילן והוסמך כעו"ד בשנת 2002.

עו״ד מני דולב

שותף מייסד

טיפול בלקוחות חו"ל, השקעות והתקשרויות עסקיות

שותפים

פרופיל עסקי 
  

עו"ד בן ישראל מרכזת במשרד את תחום הלטיגציה של מח' הרשויות המקומיות ותאגידי המים. , בעלת ניסיון עשיר בניהול התיקים בכלל הערכאות ברמה היומיומית, ניתוח וניהול סיכונים בכל תיק המגיע לידיה, ובבניית אסטרטגיה יחד עם הלקוח וגיבוש טקטיקה ליישומה. הצטרפה למשרד לאחר שנים רבות בה פעלה בתחום והפכה לשותפה תוך שנים ספורות.

עו״ד קרן בן ישראל

שותפה

פרופיל עסקי 
  

עו"ד בן סימון מנהלת את סניף ירושלים המטפל בין השאר בתחום האכיפה המשפטית  המוניציפלית של העיר ירושלים לרבות תחום  היטל ההשבחה, תאגיד המים הגיחון ולקוחות נוספים. עו"ד סימון הינה בעלת ניסיון רב שנים והיכרות מעמיקה עם הסוגיות המשפטיות מנהלת בפועל את תיקי הלטיגצייה המורכבים ביותר בתחום.

עו״ד מורין סימון

שותפה

פרופיל עסקי 
  

עו"ד לחמן מנהל במשרד את מחלקת הבנקים המייצגת בארץ את מרבית הבנקים הגדולים בתחומי המשכנתאות ובתחום המסחרי, תחום זה שידע תנודות משפטיות ועסקיות. עו"ד לחמן בעל ניסיון ניכר בתחום הבנקאי, מכיר מצוין הן בפן המשפטי והן בפן העסקי את תחום הבנקאות על בוריו. 

עו״ד ניר לחמן

שותף

bottom of page