אודות המשרד

בעולם מתפתח ומורכב, בו נדרשת מקצועיות בלתי מתפשרת לצד הבנה עסקית מעמיקה של צורכי הלקוח והכרת המטריה המשפטית על בוריה לצד יצירתיות ויכולת לספק ללקוח פתרונות מתוחכמים ומורכבים, מעמיד משרדנו לרשות לקוחותיו צוות מקצועי מנוסה ומסור, המספק ללקוחותינו את מגוון השירותים היכולים לתת מענה מקיף עדכני ומיידי לצרכיו. 

 

המשאב האנושי הינו הנכס העיקרי של משרדנו. לצוות המשרד ניסיון משפטי רב, לצד ניסיון עסקי ניכר וארוך שנים, הבא לידי ביטוי מעשי יום יומי בהיקף השירותים אותם מספק המשרד ללקוחותיו. 


במהלך השנים צבר צוות המשרד ניסיון משפטי עשיר בטיפול בתיקים אזרחים מסחריים מורכבים ובתיקי גבייה מורכבים וכיום נהנים לקוחות המשרד מטיפול משפטי מקצועי ברמה גבוהה, הניתן להם על ידי צוות עורכי דין מיומן אמין ומקצועי.

 

צוות המשרד מונה כיום 24 עורכי דין, מתוכם 4 שותפים, והוא נעזר בטובי המומחים בכל תחום בהתאם לצרכי הלקוח. 


על לקוחות המשרד נמנים, בנוסף ללקוחותינו העסקיים בארץ, חברות ואנשי עסקים ממדינות שונות בעולם הפעילים במגוון רחב של תחומים. בנוסף ללקוחות המסחריים בארץ ובעולם מייצג המשרד את מרבית הבנקים הגדולים בארץ וכן שורה ארוכה של רשויות מקומיות ותאגידי מים ברחבי הארץ.

 

פריסת לקוחות המשרד על מגוון פעילויותיהם והקשרים הענפים אותם צבר המשרד במהלך שנות פעילותו, מנוצלים לטובת ולצורך קידום האינטרסים של לקוחות המשרד. 


משרדנו חרט על דגלו את הטיפול בלקוח ללא פשרות, במקצועיות, באחריות, באמון מלא ובשקיפות מלאה ותוך שמירה מלאה על האינטרסים של לקוחותינו.

אודות המשרד
דף הבית / אודות / אודות המשרד